Naši tréneri

Aj vás zaujíma, kto sú naši tréneri?

marcel-1.jpg

Marcel Matanin

Tréner a zakladateľ BaMM

Väčšina bežeckej komunity Marcela pozná a kto nie, tomu ho radi predstavíme. Marcel je úspešný maratónec, ktorý to dotiahol až na Olympijské hry v roku 2004. Na tréningy s Marcelom sa budeš tešiť aj ty.

E-mail

  • Facebook

Tomáš Benko

Tréner

Bývalý reprezentant SR v atletike v šprintoch. Atletike sa aktívne venoval 11 rokov. Od roku 2011 sa venuje trénovaniu a od roku 2016 zastáva v SAZ funkciu reprezentačného trénera šprintov.

Tomas-Benko.jpeg

Martin Kučera

Tréner

Profesionálny športovec, olympionik a dlhoročný reprezentant SR v atletike v disciplíne 400m prekážok, 400m a štafete na 4x400m. V súčastnosti pôsobí aj ako tréner v Slovenskom atletickom zväze.

Martina Kučerová

Trénerka

Atletike sa venuje,už od malička. Získala viac ako 30 medailí z Majstrovstiev SR, z toho 11 titulov Majsterky SR v mládežníckych kategóriách. Trénovaniu a vedeniu detí sa venuje už viac ako 13 rokov.

Martina-Kucerova_edited.jpg

Veronika Jungová

Trénerka

Práci s deťmi sa venuje už 14 rokov. Začínala ako animátorka v táboroch a pomáhala pri organizácii podujatí pre deti. Je vyštudovanou učiteľkou telesnej výchovy a anglického jazyka a vo voľnom čase trénuje deti a mládež. 

Jakub Polák

Tréner

Je kvalifikovaný tréner detskej atletiky, tréner atletiky 1. stupňa a tréner kulturistiky a fitnes 1. stupňa. V minulosti pôsobil ako šprintér do 400m a atletike sa venuje viac ako 10 rokov.

Jakub.jpeg

Dominika Blašková

Trénerka

S atletikou začala, keď mala 10 rokov. Postupne sa zo stredných tratí prepracovala k šprintom. Jej najväčším úspechom sú juniorský aj ženský titul v štafete 4x100m. Momentálne trénuje deti a mládež.  V atletike pôsobí ako predsedkyňa oblastného zväzu (AZB), ale aj ako rozhodkyňa a organizátorka mnohých atletických podujatí.